O firmie

Witam serdecznie. Z przyczyn organizacyjnych działalność sklepu chwilowo wstrzymana.

Podróże to nie tylko poznawanie nowych miejsc, ludzi czy zapachów, ale również poznawanie smaków… Smaków które czasami znamy, a jednak są odmienne kiedy doświadczamy ich w krajach, z których pochodzą; są wtedy inne, pełniejsze… Kiedy wracamy pragniemy zabrać je ze sobą… Wyruszcie zatem z nami w podróż do ManGo Republik – tam i z powrotem…


Pierwszy krok tej podróży to nasza miłość do mango; dojrzałego i soczystego. Mango którego smak zachwyca soczystą słodkością, a za chwilę niesie ukłucie lekko cierpkiego orzeźwienia… Owocu nie tylko dobrego, ale i zdrowego.


Tak – zakochani jesteśmy w mango…

Podróżując po Azji chcieliśmy znaleźć produkty z mango, które będą idealne; takie które będziemy mogli zabrać z powrotem i które przypomną nam ten wyjątkowy smak. Niestety większość zawierała duże ilości cukru i konserwantów, nie mówiąc o tym, że wytwarzana była z koncentratów. Aż wreszcie znaleźliśmy się na Filipinach, kraju siedmiu tysiąca wysp, w którym znaleźliśmy to, czego szukaliśmy.


Koncepcja firmy ManGo Republik oparta jest na tym, aby importować najlepsze wyroby z owoców mango. Nie godzimy się na kompromis w kwestii smaku – ma być naturalny i prawdziwy. Produkty, które importujemy są wytwarzane tylko ze świeżych owoców mango dojrzewających w filipińskim słońcu; nie zawierają dodatku cukru i konserwantów.

Zatem ostatni krok tej podróży to pewność, że oferujemy naszym Klientom gwarancję najlepszej jakości; smaku i aromatu prawdziwego mango.


Ambasadorem ManGo Republik jest Przemek Kossakowski – dziennikarz, artysta i podróżnik.

Wybierając ManGo Republik dowiesz się że każda kropla soku jest jak podróż ku nieznanym lądom skąpanych w słońcu azjatyckich wysp. Każdy łyk to stworzone przez naturę, doświadczenie idealnego połączenia smaku, zdrowia i naturalnej równowagi. Wybierz smak mango i… bądź zdrów.”