Wysyłka

Witam serdecznie. Z przyczyn organizacyjnych działalność sklepu chwilowo wstrzymana.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA, WYSYŁKA TOWARU

Każde złożone zamówienie potwierdzone jest poprzez pocztę e-mail. Również tą drogą przekazywane są informacje o zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (w przypadku płatności z góry) oraz o wysyłce towaru. Wysyłki zamówionych towarów realizowane są od wtorku do czwartku, w terminie do 24 godzin roboczych:
- od momentu złożenia zamówienia, w przypadku płatności przy odbiorze,
- od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu, w przypadku płatności z góry.
W przypadku dokonania zakupów w przeddzień weekendów i świąt, wysyłka realizowana jest w ciągu najbliższych 3 dni roboczych po przerwie.
W przypadku problemów z dostępnością zamówionego towaru, kupujący zostanie o tym poinformowany poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie - określony zostanie termin jego dostarczenia. Jeśli kupujący nie wyrazi zgody na oczekiwanie na towar, ma możliwość rezygnacji z zamówienia.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Koszt przesyłki jest ważny w momencie złożenia zamówienia. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem Poczt Polskiej.

Koszty wysyłki Pocztą Polską:
Za pobraniem(płatne przy odbiorze): 20zł
Płatne z góry(przelew bankowy, płatność on-line):15zł

UWAGA!
W przypadku zamówienia towarów o wartości powyżej 300 zł i przy płatności z góry na konto sklepu, przesyłka jest DARMOWA.
Koszty transportu nie obejmują wniesienia towaru.

WYSYŁKA ZAGRANICZNA I JEJ KOSZTY

Sklep mangorepublik.pl nie prowadzi sprzedaży zagranicznej.

Więcej informacji w zakładce "Regulamin".